Cięcie laserowe

Cięcie laserowe rur i profili

Spawanie laserowe

Automatyczne gięcie blach

Gięcie blach

Frezowanie CNC

Malowanie proszkowe

Laserowe znakowanie detali

Spawanie laserowe

w celi z robotem

Estetyka wykonywanych usług jest czynnikiem fundamentalnym nie tylko dla naszych Klientów, ale również dla nas. Dążymy do doskonałości w tym aspekcie, dlatego też postanowiliśmy zaoferować naszym odbiorcom usługę polegającą na spawaniu laserowym. Efekty jakie można uzyskać, przy odpowiednim dopasowaniu konstrukcyjnym detalu, potrafią wprowadzić w zdumienie, a tym samym otworzyć nowe perspektywy projektowania szczegółów.

Pragniemy również zwrócić uwagę, że cechą dominującą jest nie tylko jakość samej spoiny, która w przeważającej części nie wymaga dodatkowych prac wykończeniowych, ale nieprzeciętną zaletą jest również możliwość „poruszania się” w geometrii detali, które dla konwencjonalnych metod są spektrum nieosiągalnym. Wiodące dla całej technologii są również właściwości wytrzymałościowe, które wskazują iż wytrzymałość spoiny jest dwukrotnie większa w stosunku do rodzimego materiału.

Usługa spawania laserowego w zautomatyzowanej celi z robotem

Rodzaje spawanych materiałów

  • stal konstrukcyjna
  • stal szlachetna
  • aluminium
  • miedź
  • mosiądz

Wielkość kabiny (mm)

Trumpf TruLaser Robot 5020 3 kW

Model Maszyny

Wielkość obrabianego detalu w trybie automatycznym (mm)

Ostatni, lecz równie znamienny to wymiar ekonomiczny. Funkcjonuje przekonanie, iż rodzaj opisywanej technologii jest drogi – nic bardziej mylnego. W zdecydowanej większości zleceń, które udało nam się zrealizować do tej pory dla naszych Klientów łączne koszty okazywały się równe lub niższe w porównaniu do rozwiązań klasycznych stosownych w tej dziedzinie.

Cięcie laserowe

10 kW

Cięcie laserowe rur i profili

Spawanie laserowe

Gięcie blach

Automat. gięcie blach

Malowanie proszkowe

Katalog PDF

Pobierz nasz katalog w wersji PDF