O firmie

Nasza historia

Cięcie laserowe

Cięcie laserowe rur i profili

Spawanie laserowe

Automatyczne gięcie blach

Gięcie blach

Frezowanie CNC

Malowanie proszkowe

Laserowe znakowanie detali

Początki

Nasza historia sięga 1957r. kiedy to Tadeusz Grzenia uruchomił produkcję elementów podwozi. Od tego czasu zdołaliśmy rozszerzyć zakres działalności nie tylko na obszar całego kraju ale także na rynek zachodni. Jesteśmy nieustanie rozwijającą się firmą, stawiającą na jakość i profesjonalizm. Nasza rodzinna, działalność opiera się na budowaniu długotrwałych pozytywnych i stabilnych relacji z klientami. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, co w połączeniu z życzliwą atmosferą wśród współpracowników daje gwarancję profesjonalnej, rzetelnej, a także owocnej współpracy.

Lata 90′

Od 1991r., oprócz usług z zakresu plastycznej obróbki blach firma przystąpiła do produkcji kasetek metalowych przeznaczonych do zabezpieczania pieniędzy. Wraz z wprowadzeniem do oferty wielu nowych produktów, między innymi skrzynek na listy, została uruchomiona jedna z pierwszych lakierni proszkowych w kraju. Wzrastające potrzeby klientów srawiły, że w 2002r. lakiernia została zmodernizowana i rozszerzyła zakres świadczonych usług.

Od 2005 r.

Od roku 2005 nasze działania skupione są na nieustannym rozwoju parku przemysłowego. Oprócz wysoko wyspecjalizowanych usług z zakresu gięcia blach na serwoelektrycznej prasie krawędziowej sterowanej CNC, wykrawania blach na serwoelektrycznej prasie rewolwerowej sterowanej CNC, malowania proszkowego, mycia ultradźwiękowego, zgrzewania, spawania, szlifowania oraz cięcia blach do grubości 8 mm – firma prowadzi działalność handlową oraz produkcyjną.

Rok 2014

Kolejnym ważnym okresem jest rok 2014 w którym kiedy to firma buduje nowy zakład produkcyjny w Lisim Ogonie. Celem firmy jest produkcja innowacyjnych produktów, które dzięki swojemu zaawansowaniu technologicznemu sprawiają, że produkty użytku codziennego stają się łatwiejsze w użyciu.. Istotnym aspektem w realizacji założonych celów jest również współpraca firmy z jednostkami badawczymi i naukowymi, która umożliwia rozwój produktów przy wykorzystaniu najnowszych technologii i wyników badań.

Do tego celu przy częściowym wsparciu z programów UE firma zainwestowała w najnowsze technologie z zakresu obróbki blach. Efektem inwestycji jest zakup najnowszego lasera światłowodowego, automatycznego centrum gnącego, 5 osiowego centrum frezarskiego oraz automatycznej linii do malowania proszkowego. Wykorzystując swoje doświadczenie i zaplecze rozwija również dział usług oferując swoim Klientom nowe technologie z zakresu plastycznej obróbki blach. Dzięki posiadaniu szerokiego parku maszynowego oraz stworzonym przez niego możliwościom jesteśmy przygotowani na realizację zarówno seryjnych jak i nietypowych zleceń. Współpracując z wysokiej klasy specjalistami w zakresie projektowania jesteśmy w stanie indywidualnie zaprojektować, wycenić i wykonać zlecenia Klientów. Wiemy, że dla naszych Klientów takie aspekty jak terminowość, wysoka jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie produktów i usług to główne cechy które są nieodłącznym elementem owocnej współpracy. Chcąc zapewnić najwyższe standardy obsługi nasza firma działa zgodnie z wymogami ISO 9001 oraz indywidualnie dopasowanymi standardami klasy ERP. Wprowadzenie do oferty zaawansowanych produktów wymaga również odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Do tego celu przy częściowym wsparciu z programów UE firma zainwestowała w najnowsze technologie z zakresu obróbki blach. Efektem inwestycji jest zakup najnowszego lasera światłowodowego, automatycznego centrum gnącego, 5 osiowego centrum frezarskiego oraz automatycznej linii do malowania proszkowego. Stoork wykorzystując swoje doświadczenie i zaplecze rozwija również dział usług oferując swoim Klientom nowe technologie z zakresu plastycznej obróbki blach. Dzięki posiadaniu szerokiego parku maszynowego oraz stworzonym przez niego możliwościom jesteśmy przygotowani na realizację zarówno seryjnych jak i nietypowych zleceń.

Współpracując z wysokiej klasy specjalistami w zakresie projektowania jesteśmy w stanie indywidualnie zaprojektować, wycenić i wykonać zlecenia Klientów. Wiemy, że dla naszych Klientów takie aspekty jak terminowość, wysoka jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie produktów i usług to główne cechy które są nieodłącznym elementem owocnej współpracy. Chcąc zapewnić najwyższe standardy obsługi nasza firma działa zgodnie z wymogami ISO 9001 oraz indywidualnie dopasowanymi standardami klasy ERP.

Jesteśmy Eco

Pragniemy być Eco od A do Z – A to oznaczą, że każdą decyzję związaną z procesem produkcji w naszej firmie staramy się podejmować z uwzględnieniem Eko aspektu. I tak zaczynając od początku, czyli siedziby naszej firmy możemy cieszyć się energooszczędną konstrukcją ogrzewaną dzięki energii cieplnej pochodzącej ze środowiska naturalnego. Jest to możliwe dzięki inwestycjom w nowoczesną pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne, które przetwarzają energię pochodzącą z gruntu i słońca w energię ogrzewającą nasze hale produkcyjne, biura i bieżącą wodę. Również ciepło pochodzące z pracy maszyn jest efektywnie wykorzystywane do dogrzewania budynku. Idąc dalej ścieżką ekologii postanowiliśmy zadbać o środowisko poprzez oświetlenie całego obiektu tylko i wyłącznie z zastosowaniem technologii LED.

Just In Time

Umożliwiamy naszym Klientom dostawy dla realizowanych kontraktów na zasadach: Just – in – time

– 17 015 kg

Redukcja emisji CO2 w skali roku dzięki zastosowanym w Stoork panelom fotowoltaicznym – 17015 kg

Katalog PDF

Pobierz nasz katalog w wersji PDF