Infolinia: +48 600 608 444

Regały magazynowe

Regały magazynowe stanowią skuteczny sposób na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. Z uwagi na rodzaj przeznaczenia oraz wykorzystane do produkcji materiały dostępnych jest na rynku wiele typów regałów magazynowych. Każdy z nich odznacza się prostą konstrukcją, która ułatwia kontrolę stanu magazynowego oraz dostęp do określonych towarów. Ponadto zapewniają dostosowanie do każdej powierzchni magazynowej oraz wymiarów składowanych towarów.

Jesteśmy uznaną i cenioną firmą produkcyjno-handlową, która działa na polskim rynku od blisko 56 lat. Naszą specjalnością jest kompleksowe wyposażanie pomieszczeń biurowych, socjalnych oraz magazynowych. W związku z tym w naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości regały magazynowe.

 

Rodzaje regałów

 

regały paletowe w systemie półkowym

– które znajdują zastosowanie głównie w przypadku magazynowania towarów o niewielkich rozmiarach. Najczęściej są wykorzystywane przez osoby prywatne w pomieszczeniach gospodarczych i garażach.
Zobacz całą ofertę regałów magazynowych
 
 

regały z półką mdf 200-400kg

– wykorzystywane do przechowywania produktów o łącznej wadze od 200 do 400 kg. Wykorzystywane są głównie przez osoby prywatne, ale także w przedsiębiorstwach i instytucjach, które potrzebują niewielkich, estetycznie wyglądających regałów półkowych. Udostępniamy wyroby od uznanych i cenionych w branży producentów.
Zobacz regały z półką MDF
 

regały z półką metalową do 175kg

– mogą być wykorzystane w pomieszczeniach magazynowych oraz na zapleczach sklepów, gdzie składowane są towary średnich i dużych gabarytów. W naszej ofercie udostępniamy regały od uznanych w branży producentów, wyposażone w trwałe i wytrzymałe półki o nośności: 50, 90 oraz 175 kg
Zobacz regały z półką metalową
 

regały plastikowe

– przeznaczone do przechowywania materiałów i produktów lekkich. Idealnie sprawdzają się w garażach, pomieszczeniach gospodarczych oraz przydomowych warsztatach i na zapleczach małych sklepów. Niewielki ciężar pozwala na swobodne przemieszczanie regału zgodnie z aktualnymi potrzebami.
Zobacz plastikowe regały magazynowe
 

regały drewniane

– umożliwiają bezpieczne przechowywanie akt i dokumentów oraz odpowiednie ich uporządkowanie. Przerwy między półkami pozwalają również na umieszczanie towarów i przedmiotów o niestandardowych kształtach. Dzięki wykorzystaniu drewna prezentują wyjątkowo estetyczny wygląd.
Zobacz drewniane regały
 

regały biurowe i archiwalne

– wykorzystywane do pomieszczeń biurowych oraz w celach archiwalnych. Doskonale sprawdzają się do przechowywania ważnych dokumentów oraz akt.
Zobacz regały archiwalne i biurowe
 

 

Zaprezentowane powyżej produkty znajdują szereg zastosowań w wielu branżach. Prosta konstrukcja pozwala na obniżenie kosztów produkcji, dzięki czemu stanowią jeden z najbardziej ekonomicznych, a jednocześnie najbezpieczniejszych systemów do składowania oraz przechowywania materiałów i towarów.

Jako doświadczone przedsiębiorstwo oferujemy nie tylko sprzedaż większości wyżej zaprezentowanych regałów. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo, dzięki któremu mogą Państwo wybrać z naszej oferty rozwiązanie w pełni odpowiadające Waszym oczekiwaniom. W trosce o zadowolenie naszych klientów jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy nad indywidualnymi potrzebami.

Web Design