Infolinia: +48 600 608 444

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia są przyjmowane za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.amg24.pl. Klient zostaje poinformowany e-mailem o złożeniu zamówienia w sklepie. Możliwe jest złożenie zamówienia faxem za pośrednictwem numeru 052 34 96 098.

Zamówienia poprzez stronę internetową można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14, w soboty, w niedzielę oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Złożenie zamówienia jest wiążące w chwili, gdy na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail trafi informacja zwrotna od sprzedawcy potwierdzająca złożenie zamówienia. W przypadku chwilowego braku towaru na magazynie bądź wyczerpania zapasu danego produktu, przed potwierdzeniem złożenia zamówienia klient zostanie poinformowany o tym przez sklep drogą elektroniczną bądź telefoniczną w celu zasygnalizowania problemu i zaproponowania alternatywnego produktu bądź anulowania zamówienia.

Zamówienia niepotwierdzone przez Sklep w terminie 3 dni zostają anulowane.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do czasu gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane.

Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany faksem. Sklep informuje klienta niezwłocznie w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w wypełnionym formularzu, które mogą uniemożliwić wysyłkę lub ją opóźnić.
Czas realizacji zamówienia liczy się od daty potwierdzenia jego złożenia przez Sklep i jest zgodny z informacją o  dostępności produktów, która jest określana każdorazowo dla poszczególnych produktów na stronie Sklepu.
W przypadku zamówienia składającego się z kilku produktów o różnym czasie dostępności, które mają zostać doręczone w jednej przesyłce, termin realizacji zamówienia będzie uzależniony od skompletowania pełnego zamówienia, chyba, że strony postanowią inaczej.

Usługodawca dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zlecenia był jak najkrótszy, nie dłuższy niż 30 dni kalendarzowych.
Klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki, mając na uwadze weryfikację czy towar nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy  jest kompletny, w obecności osoby dostarczającej towar.

Web Design
[profiler]
Memory usage: real: 26738688, emalloc: 26326312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem